11 Aralık 2023 Pazartesi 07:14

Bilgi ve Sipariş Hattı

0212 909 14 74
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme
  • Geri İade Garantisi
  • 256 Bit SSL Sertifikası
0

Alışveriş Sepetiniz

Sepet boş

Neden Vitibiti Kremi Kullanmalıyım

Vitibiti Krem, diğer benzeri amaçla üretilen ürünlere karşı daha farklı ve sunduğu destekleri ile daha cazip bir üründür. Satışa sunulmadan önce yapılan ön denemeleri, satış sonrası analizler neticesinde elde edilen müşteri deneyimleri ve diğer hususlar dahilinde açık ara önde olan bir ürün durumundadır. Vücuttaki beyaz renk gibi sorunlara karşın yardımcı, rahatlatıcı etki sunarak sizlere destek olur.

Genelde cilt bölgesinde meydana gelen beyaz leke ve benzeri güneş lekesi gibi sorunlar, cildin o bölgesinde ki hücrelerin yeterince çalışmaması gibi nedenlerden oluşmaktadır. Vitibiti Krem, bu tarz durumlarda cildin desteklenmesini sağlayarak; özel formülü ile sizlere daha sağlıklı, daha etkin bir mantıkta çalışan cilt yapısına sahip olmanız adına yardımcı olur.

Özel Formül ve Vitamin Kompleksleri Desteği

Vitibiti Krem, başta D-Panthenol ve aloe vera olmak üzere oldukça özel bir içeriğe sahip formülden meydana gelmektedir. Bu formül, öncelikle ciltte genel bir rahatlama sunmakta ve cildin daha sağlıklı çalışmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle cildin rengini vermek adına çalışan hücrelere büyük desteği bulunmaktadır. Bu destekler sayesinde, cildiniz çoğu renk sorununa karşın daha dirençli olabilmektedir. Üstelik bu esnada sunduğu A, F ve E vitamin kompleksleri de ayrıca cildi beslemeye yardımcı olur.

A, F ve E vitaminlerinin cilt için sunduğu başlıca bilinen yararlar şu şekildedir;

1) Vitibiti Krem, bu vitamin kompleksleri ve diğer içerik unsurları ile, cildin sahip olduğu rengi korumasına yardımcı olur.

2) Renk hücrelerinin canlanması noktasında yardımcı olur.

3) Cildinizin yenilenme ve eski haline gelme sürecinde ki çalışmalara ek olarak destek sunar, yardımcı olur.

Kullanımı basit, gündelik yaşama uygun

Vitibiti Kremi; beyaz lekeleri, mantar sorunlarına sahip olanlar ya da ciltte yaralar gibi problemleri bulunan kimselere yardımcı ek destek olarak rahatlıkla kullanabilirler. Cildin gelişmesi ve beslenmesi hususunda sizlere yardımcı olması adına üretilen bu ürünü, tavsiye edilen kullanım şekli olarak günde sabah-akşam mantığında 2 kere kullanmanız yeterli olacaktır.

Tek dikkat edilmesi gereken tavsiye noktası; kullanım sonrasında ki 1 saat, hiçbir şekilde farklı bir krem ya da makyaj malzemesi kullanılmamasıdır. Sonrasında normal yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Ayrıca, ürün kullanımı esnasında alkol ve sigaradan olabildiğince uzak durmanız; stresten kaçınmanız, sağlıklı beslenmeniz sizlere çok daha olumlu destekler sunacaktır.

(*) Vitibiti Krem, yardımcı destek sunan bir takviye üründür. Kullanmadan önce doktorunuza danışmanız gerekir ve etkileri, kişilere göre farklılık gösterebilir. Bu sayfada yer alan bilgiler, tavsiye niteliğindedir.


Bu makale 18002 kez okundu.

%100 Orijinal
Ürün Garantisi
TIKLA ARA

BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI

0212 909 14 74